MIEJSKIE USŁUGI KOMUNIKACYJNE w ZGIERZU
Witamy w środę 21 sierpnia,  imieniny: Emiliana, Franciszka, Joanny

Strona główna

Współpraca z jakdojade.pl

18.04.2014 r.

Jak Państwo mogli zauważyć od niedawna na naszej stronie na bocznym panelu pojawił się nowy formularz. Umożliwia on planowanie podróż przy pomocy wyszukiwarki połączeń portalu jakdojade.pl.

W przeciągu ostatniego pół roku wielokrotnie docierały do nas Państwa zapytania, co do możliwości wygodniejszego sprawdzania rozkładów jazdy w internecie, a także prośby o udostępnienie rozkładów naszych zgierskich autobusów popularnym portalom tzw. "planerom podróży". Zgodnie z Państwa prośbami, taką możliwość udostępniamy.

jakdojade logo lqZ przyjemności informujemy, iż w efekcie współpracy Miejskich Usług Komunikacyjnych w Zgierzu z CITY-NAV sp. z o.o., właścicielami portalu jakdojade.pl taka możliwość właśnie się pojawiła. Rozkłady jazdy zgierskiej komunikacji miejskiej (z tymczasowym wyłączeniem linii 3A) znajdują się w wyszukiwarce portalu jakdojade.pl. Dzięki temu mają Państwo teraz możliwości zaplanowania podróży z dowolnego punktu startowego do wybranego punktu docelowego. Wyszukiwarka podpowie możliwe połączenia, trasę, przesiadki oraz godziny odjazdów poszczególnych środków komunikacji. Aplikacja mobilna na telefony komórkowe pozwala również na określenie naszej pozycji za pomocą modułu GPS w naszym telefonie.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do korzystania z tego nowoczesnego rozwiązania, w szczególności do korzystania z aplikacji mobilnej.

Więcej informacji na www.jakdojade.pl